مجله خسیس
77

معرفی 13 تا از بهترین وب سایت مقایسه قیمت در انگلستان در سال 2023

وب سایت مقایسه قیمت
بازدید 440

وب سایت مقایسه قیمت

خلاصه مقاله: در این مقاله تعدادی از وب سایت های مقایسه قیمت، ویژگی ها و خدماتی که ارائه می دهند به شما معرفی شده اند. با مطالعه این متن از مزیت های استفاده از این وب سایت ها آگاه شوید.

بهترین وب سایت های مقایسه قیمت در انگلستان

طبق گزارشات 93٪ از خریداران آنلاین امروزه قبل از خرید یک محصول یا خدمات، قیمت ها را مقایسه می کنند. این یک روش عالی برای خرده فروشان و مصرف کنندگان است.

به عنوان یک خرده‌فروش، می‌توانید نحوه قیمت‌گذاری محصولات خود را تعیین کنید. با استفاده از تجزیه و تحلیل نحوه قیمت‌گذاری رقبا برای محصولات مشابه، می توانید رقبای خود را شکست دهید. اما چگونه باید قیمت ها را مقایسه کرد؟

آیا باید یکی یکی رقبای خود را بشناسید، به وب سایت آنها سر بزنید و قیمت را بررسی کنید؟ خوب، این یکی از راه‌های انجام آن است، اما بهترین راه نیست.

وب سایت مقایسه قیمت بهترین انتخاب شما برای یافتن سریع رقبا، تجزیه و تحلیل محبوبیت محصول و قیمت گذاری موثر محصولات شما است. علاوه بر این، می توانید محصولات خود را در وب سایت های مقایسه قیمت لیست کنید تا در کمترین زمان به میلیون ها مشتری بالقوه دسترسی پیدا کنید.

بهترین وب سایت مقایسه قیمت در انگلستان برای خرده فروشان را بررسی می کنیم.

مقایسه قیمت چیست؟

مقایسه قیمت زمانی است که قیمت یک محصول مشابه از منابع مختلف با هم مقایسه شود. بسیار نادر است که خریداران عجله کنند تا برخی از محصولات را به صورت آنلاین بدون بررسی از فروشگاه های تجارت الکترونیک دیگر یا بررسی برخی از وب سایت های مقایسه قیمت، خریداری کنند.

اگر خریدار به دنبال یک محصول ضروری است، قطعاً آن را در موتورهای خرید مقایسه قیمت جستجو می کند تا قیمت بهتری به دست آورد. به عنوان مثال، هنگام رزرو پرواز یا هتل یا خرید یک ابزار الکترونیکی آنلاین، خریداران این عادت را دارند که حداقل 4 وب سایت را قبل از تصمیم گیری نهایی بررسی کنند.

وب سایت های مقایسه قیمت چیست؟

وب سایت مقایسه قیمت، یک موتور جستجوی خرید است که قیمت یک محصول مشابه را از خرده فروشان مختلف به شما نشان می دهد.

هدف موتورهای خرید مقایسه قیمت جمع آوری اطلاعات محصول از انواع خرده فروشان و نمایش آن در یک صفحه نتایج واحد در پاسخ به درخواست جستجوی خریدار است. خریداران از این سایت ها برای مقایسه قیمت محصول مورد نظر خود استفاده می کنند و در نهایت از خرده فروشی که بهترین قیمت را ارائه می دهد، خرید می کنند.

به عنوان مثال، فرض کنید به دنبال خرید یک گوشی آیفون 13 هستید. در یک وب سایت مقایسه قیمت، اگر عبارت جستجوی خود را آیفون 13 قرار دهید، صدها نتیجه مشابه را مشاهده خواهید کرد.

وب سایت مقایسه قیمت

بنابراین همان طور که می بینید، یک موتور خرید مقایسه قیمت جزئیات محصول، از جمله قیمت ها را از خرده فروشان مختلف دریافت می کند و آنها را در یک صفحه نمایش می دهد.

در بیشتر موارد، این وب سایت های مقایسه قیمت آن محصول را مستقیماً نمی فروشند. خرده فروشان می توانند از منابعی مانند ووکامرس (افزونه تجارت الکترونیک منبع باز برای وردپرس که نرم افزاری رایگان است) استفاده کنند و محصولات خود را در این سایت های مقایسه لیست کنند و زمانی که مصرف کننده آن محصول را جستجو می کند، آنها را نمایش دهند.

وب سایت های مقایسه قیمت چگونه کار می کنند؟

برای مصرف کنندگان، وب سایت های مقایسه قیمت تقریباً مانند موتورهای جستجوگر کار می کنند. با این حال، سایت های مقایسه قیمت، محصولات را در کنار هم نمایش می دهند و در درجه اول بر قیمت و برخی ویژگی های مهم دیگر تمرکز دارند. اما موتورهای جستجوگر، سایت ها را بر اساس رتبه نمایش می دهند، نه بر اساس قیمت محصول یا هر مقایسه دیگری.

از طرف خرده‌فروشان، صاحبان فروشگاه‌های ووکامرس با پرداخت هزینه در این وب‌سایت‌های مقایسه قیمت ثبت‌نام می‌کنند و جزئیات محصول خود را از جمله قیمت، ویژگی‌ها، عکس‌ها و غیره ارسال می‌کنند. سپس موتور مقایسه قیمت، محصولات شما را فهرست می‌کند و زمانی که شخصی کالای مرتبط را جستجو می‌کند، محصول شما را نمایش می‌دهد. آنها به طور کلی محصولات را بر اساس قیمت رتبه بندی می کنند.

مزایای وب سایت های مقایسه قیمت برای خرده فروشان ووکامرس

همه ما می دانیم که برای دستیابی به مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به خریداران چقدر تلاش برای بازاریابی لازم است. افرادی که از این وب سایت های مقایسه قیمت بازدید می کنند فقط برای پرسه زدن در آنجا نیستند. آنها قبلاً تصمیم به خرید محصول گرفته اند و برای یافتن کمترین قیمت از این موتورهای خرید مقایسه قیمت بازدید می کنند.

بنابراین، فهرست کردن محصولات خود در این وب سایت ها به شما کمک می کند تا با تلاش کمتری به مشتری برسید. از آنجایی که بازدیدکنندگان سایت مقایسه برای خرید مصمم هستند، این می تواند یک پلت فرم ایده آل برای خرده فروشان ووکامرس برای تبلیغ محصولات خود باشد.

رقبای خود را پیدا کنید

بیش از 5 میلیون فروشگاه ووکامرس به صورت آنلاین وجود دارد. بنابراین یافتن رقبا می تواند یک کار چالش برانگیز و خسته کننده باشد. صادقانه بگویم، فهمیدن اینکه کدام فروشگاه های جدید اخیراً در حال صعود به بالای جدول رتبه بندی هستند، آسان نیست.

با این حال، می توانید به سرعت رقبای خود را از یک وب سایت مقایسه قیمت پیدا کرده و ردیابی کنید. بنابراین، چرا قبل از اینکه مشتریانتان این کار را انجام دهند، خودتان را در برابر رقبایتان ارزیابی نکنید؟

محصولات محبوب را پیدا کنید

اکثر موتورهای مقایسه قیمت محصولات محبوب یا برتر را در صفحه یا دسته بندی خود برجسته می کنند. از این طریق می توانید روندهای بازار را پیدا کنید. همچنین به شما این امکان را می دهد که مطمئن شوید که محصولات مناسب در انبار خود و با قیمت مناسب دارید.

پیشنهاد قیمت رقابتی

خرده فروشان ووکامرس دائماً قیمت های خود را تنظیم می کنند تا از رقبا جلوتر بمانند. وب سایت های مقایسه قیمت یک راه عالی برای اطلاع از روند قیمت گذاری یک محصول یا جایگاه مناسب هستند. با مطالعه قیمت های رقیب خود، می توانید قیمت رقابتی برای محصولات خود در نظر بگیرید.

علاوه بر این، می توانید نحوه قیمت گذاری محصولات جدید خود را تعیین کنید. همچنین، اگر فروشگاه جدیدی دارید، یک موتور مقایسه قیمت می‌تواند به شما در درک استانداردهای قیمت‌گذاری بازار کمک کند.

نقاط ضعف رقیب را پیدا کنید

مشتریان برای تصمیم گیری خرید فقط قیمت های پایین را بررسی نمی کنند. آنها همچنین قبل از خرید محصول، جزئیاتی از جمله هزینه حمل و نقل، رتبه بندی و نظرات دیگران، ضمانت خدمات و غیره را بررسی می کنند.

بسیاری از موتورهای خرید مقایسه قیمت به مشتریان اجازه می دهند تا بعد از بررسی، رتبه بندی کنند. شما می توانید محبوب ترین محصولات را از این رتبه بندی ها پیدا کنید.

مشتریان همچنین در این بررسی ها تجربیات بد خود را با خرده فروشان به اشتراک می گذارند. بنابراین، شما می توانید انتظارات مشتریان خود را درک کنید، نقاط ضعف رقبای خود را پیدا کنید و خدمات خود را در آن زمینه بهبود بخشید.

به طور کلی، یک موتور جستجوی مقایسه قیمت می‌تواند به شما بینشی از فروشگاه‌های رقیبتان بدهد تا شما اشکال‌های خود را بیابید و بتوانید نوع ارائه و قیمت‌گذاری محصول خود را بهبود ببخشید.

بهترین سایت مقایسه قیمت در بریتانیا برای محصولات تجارت الکترونیک

جذابیت ووکامرس در این نکته است که می توانید هر نوع فروشگاه تجارت الکترونیکی را با آن ایجاد کنید. شما می توانید محصولات معمولی و همچنین خدماتی مانند رزرو، اشتراک یا حتی سایت های عضویت را با این برنامه بفروشید.

خبر خوب این است که تقریباً برای هر محصول یا خدماتی سایت های مقایسه ای وجود دارد. بنابراین، می‌توانید محصولات یا خدمات و قیمت‌های رقیب خود را از این وب‌سایت‌ها به همراه فهرست کردن محصولات خود بررسی کنید.

در زیر بهترین وب سایت های مقایسه قیمت در بریتانیا را فهرست کرده ایم:

1.پرایس اسپای PriceSpy))

وب سایت مقایسه قیمت

ما پرایس اسپای را در بالای لیست بهترین سایت مقایسه خرید خود در بریتانیا به دلیل مقایسه بی طرفانه قیمت ها و تعدادی گزینه ارزشمند دیگر برای خرده فروشان برای درک رقابت قرار داده ایم.

پرایس اسپای به طور متوسط ​​ماهانه 1.3 میلیون بازدید کننده دارد، که آن را به یک گاوصندوق پول نقد بالقوه برای شما به عنوان یک خرده فروش ووکامرس تبدیل می کند. شما می توانید محصولات خود را اضافه کنید و از طریق پرایس اسپای به خریداران علاقه مند دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید فروشگاه خود را در پرایس اسپای به صورت رایگان ثبت کنید. با این حال، آنها بر اساس هر کلیک از شما هزینه دریافت می کنند. علاوه بر این، آنها یک طرح پولی به نام فروشگاه ویژه با ویژگی های اضافه دارند. برخی از ویژگی های قابل توجه این طرح عبارتند از:

 • به شما امکان نمایش لوگوی خود را می دهد.
 • هنگامی که شما کمترین قیمت را ارائه می دهید، علامت «ارزانترین در پرایس اسپای » را نشان می دهد.
 • وسعت دید شما را در لیست قیمت ها افزایش می دهد.
 • به شما امکان می دهد تا کلیک ها را در ابزار تجزیه و تحلیل پرایس اسپای تجزیه و تحلیل کنید.
 • مشتریان را مستقیماً با یک کلیک به فروشگاه شما راهنمایی می کند.
 • پرداخت هزینه ثابت به ازای هر کلیک
 • تجزیه و تحلیل مفید ویژگی ها برای خرده فروشان

به عنوان یک خرده فروش ووکامرس، می توانید لیستی از محصولات رقیب خود را که شما هم می فروشید در پرایس اسپای ذخیره کنید و هنگامی که یکی از رقبای شما تخفیفی ارائه می دهد یا قیمت محصول را کاهش می دهد به شما اطلاع دهد.

بنابراین، می‌توانید استاندارد قیمت‌گذاری را در جایگاه خود با پرایس اسپای پیگیری کنید. همچنین به شما کمک می کند تا تعیین کنید که چگونه باید محصولات خود را قیمت گذاری کنید.

علاوه بر این، وب سایت همچنین زمانی که رقیب شما، محصول جدیدی را عرضه می کند، به شما اطلاع می دهد که در واقع یک مزیت بزرگ برای شما به عنوان یک خرده فروش است.

یکی دیگر از ویژگی های عالی پرایس اسپای تاریخچه قیمت محصول است. این وب سایت نموداری از تغییرات قیمت و روند قیمت یک محصول را نشان می دهد.

وب سایت مقایسه قیمت

ویژگی های فوق‌العاده‌ این برنامه زیاد است، به‌ویژه برای خرده‌فروشان ووکامرس مانند شما، زیرا به شما درک بهتری از روند قیمت‌گذاری می‌دهد.

استفاده از پرایس اسپای بسیار ساده است. می توانید نام محصول یا دسته بندی خود را تایپ کنید. به عنوان مثال، اگر “هدفون” را تایپ کنید، لیستی از هدفون را به شما نشان می دهد. از آنجا می توانید مدل خاصی را انتخاب کنید. پس از انتخاب یک مدل خاص، قیمت ها را به ترتیب لیست به شما نشان می دهد، همان طور که در تصویر زیر مشاهده می شود.

وب سایت مقایسه قیمت

پرایس اسپای همچنین به مصرف کنندگان اجازه می دهد نظرات و رتبه بندی را ارائه دهند. به عنوان یک خرده فروش ووکامرس، می توانید بینش عملی در مورد انتظارات مشتری خود از این بررسی ها به دست آورید. پرایس اسپای همچنین به خرده فروشان ثبت شده ای مانند شما اجازه می دهد تا به بررسی ها پاسخ دهند.

علاوه بر این، پرایس اسپای جزئیات و ویژگی‌های کامل محصول را نشان می‌دهد تا مشتریان شما مجبور نباشند برای بررسی آن جزئیات به جای دیگری بروند.

این بهترین وب سایت مقایسه قیمت نیز برخی از خدمات کلیدی هر خرده فروش را در لیست نمایش می دهد، مانند مدت زمان ارسال، ضمانت محصول، روش های پرداخت و غیره. بنابراین شما می توانید با نمایش پیشنهادات ارسال ویژه یا ضمانت کالا، بازدیدکنندگان را جذب کنید.

ویژگی های کلیدی

 • خرده فروشان می توانند محصولات خود را به صورت رایگان ثبت و آپلود کنند.
 • مقایسه قیمت بی طرفانه
 • طرح فروشگاه ویژه، قابلیت های پیشرفته ای را برای خرده فروشان ارائه می دهد.
 • هنگامی که فایل قیمت خود را به آنها می دهید، قیمت های شما را چندین بار در روز به روزرسانی می کند.
 • به شما امکان می دهد لیست محصولات رقبا را ذخیره و همگام سازی کنید.
 • به روز رسانی قیمت رقبا را به شما اطلاع می دهد.
 • هنگامی که یک رقیب محصول جدیدی را در جایگاه شما عرضه می کند به شما اطلاع می دهد.
 • تاریخچه قیمت و روند قیمت را به شما نشان می دهد.
 • نظرات و رتبه بندی های مصرف کنندگان را در خرده فروشان نمایش می دهد.

2.پرایس رانر PriceRunner))

وب سایت مقایسه قیمت

پرایس رانر یکی از بهترین سایت های مقایسه قیمت در انگلستان با بیش از 2.6 میلیون محصول است. آنها 6100 خرده فروش فهرست شده دارند و خرده فروشان بین المللی را نیز می پذیرند. با این حال، آنها فقط خرده فروشان بین المللی را می پذیرند که می توانند کالاها را در انگلستان تحویل دهند.

پرایس رانر دارای 2.3 میلیون بازدید کننده در ماه و 18.2 میلیون بازدید کننده در سراسر جهان در تمام وب سایت های خود است. به‌عنوان یک خرده‌فروش، این به شما امکان می‌دهد محصولات خود را برای مخاطبان عظیمی که به دنبال خرید محصولات هستند، تبلیغ کنید.

شما می توانید محصولات خود را به صورت رایگان در پرایس رانر ثبت و لیست کنید. آنها ادعا می کنند که یک تیم سئو پیشرو در صنعت و بیش از 100 هزار موقعیت برتر در گوگل دارند.

پس از ثبت نام، به منطقه پرایس رانر تاجر دسترسی خواهید داشت. این منطقه تجاری به شما امکان دسترسی به گزارش های کلیک، آمار قیمت و تجزیه و تحلیل بازار را می دهد.

علاوه بر این، می‌توانید بنرها را خریداری کنید و همچنین محصولات خود را در بخش حمایت‌شده صفحه دسته‌بندی تبلیغ کنید تا توجه بیشتر مشتریان خود را جلب کنید.

تجزیه و تحلیل مفید ویژگی ها برای خرده فروشان

به عنوان یک خرده فروش، گزینه ای که باید از آن آگاه باشید آمار است. پرایس رانر یک بخش آمار در صفحه هر محصول دارد که تاریخچه قیمت و رتبه را نشان می دهد. هر دوی اینها ویژگی های عالی برای شما هستند زیرا می توانید روند قیمت گذاری آن محصول را دنبال کنید.

وب سایت مقایسه قیمت

بخش رتبه قیمت نشان می دهد که چگونه یک محصول در آن دسته رتبه بندی می شود. بنابراین، به عنوان یک خرده فروش، می توانید تقاضا و محبوبیت محصول را بفهمید. علاوه بر این، هنگام ثبت نام برای یک حساب رایگان، می توانید هشدارهای قیمت را برای محصولات خاص تنظیم کنید.

یکی از بهترین ویژگی های پرایس رانر بررسی ها و تست ها است.

برخلاف سایر سایت‌های مقایسه، پرایس رانر به اعضا، مشتریان مهمان و کارشناسان اجازه می‌دهد محصولات را بررسی کنند.

در کنار بررسی ها، آنها همچنین به کارشناسان اجازه می دهند تا محصولات را آزمایش کرده و نظرات خود را به پرایس رانر ارسال کنند.

این دری کاملا جدید از فرصت ها را برای شما به عنوان یک خرده فروش باز می کند. شما می توانید محصولات خود را توسط کارشناسان تست و بررسی و در پرایس رانر و همچنین در سایت ووکامرس خود نمایش دهید. این کار باعث جلب اعتماد مشتریان شما می شود.

پرایس رانر همچنین دارای بخش پرسش و پاسخ است که در آن اعضا می توانند به سؤالات مصرف کنندگان در مورد محصول پاسخ دهند. این همچنین فرصتی برای خرده فروشان است تا با خریداران بالقوه ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر این، پرایس رانر جزئیات و ویژگی های کامل محصولات را در صفحه نتیجه ارائه می دهد.

ویژگی های کلیدی

 • به شما امکان می دهد به تعداد زیادی از مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید.
 • گزارش های کلیک، آمار قیمت و تحلیل بازار را در اختیار شما قرار می دهد.
 • تاریخچه قیمت و رتبه را برای تجزیه و تحلیل تقاضای محصول نمایش می دهد.
 • نظرات کارشناسان و مصرف کنندگان را نمایش می دهد.
 • به خرده فروشان اجازه می دهد تا محصولات خود را توسط کارشناسان آزمایش و بررسی کنند.
 • مصرف کنندگان را قادر می سازد تا سؤالات خود را بپرسند و اعضای خرده فروش را قادر می سازد به آنها پاسخ دهند.
 • به شما امکان می دهد تبلیغات پولی را در سایت اجرا کنید.

3. آیدیالو

وب سایت مقایسه قیمت

آیدیالو با بیش از 50000 فروشگاه فهرست شده و 350 میلیون پیشنهاد یکی از برترین سایت های مقایسه قیمت در بریتانیا است. آنها روزانه 1.5 میلیون بازدید کننده دارند و در شش کشور اروپایی به جز بریتانیا فعالیت می کنند.

آیدیالو هیچ محصولی را مستقیما نمی فروشد. فقط اطلاعات محصول و خرده فروشان موجود ارائه دهنده محصول را نشان می دهد.

می‌توانید به عنوان یک خرده‌فروش به برنامه شریک آیدیالو بپیوندید و محصولات خود را فهرست کنید تا ترافیک آماده برای خرید را به فروشگاه ووکامرس خود هدایت کنید.

در آیدیالو هیچ هزینه ای برای لیست وجود ندارد. شما فقط 0.24 پوند به ازای هر کلیک می پردازید (فقط برای خرده فروشان بریتانیا).

آیدیالو یک پیکسل عملکردی را در اختیار خرده فروشان ثبت شده خود قرار می دهد. با استفاده از این ابزار می توانید فعالیت های مشتری خود را نظارت کنید.

لیست مقایسه قیمت وب سایت بر اساس پایین ترین قیمت است و به بی طرف بودن خود می بالد. تیم تحریریه آیدیالو همه خرده‌فروشان شرکت‌کننده را از نظر درستی، قانونی و اعتبار بررسی می‌کند.

این وب سایت مقایسه قیمت دارای دو پلتفرم مقایسه ای آیدیالو شاپینیگ و آیدیالو فلایتس است.

خرید آیدیالو

پلتفرم مقایسه قیمت تجارت الکترونیک آیدیالو شاپینیگ به خریداران شما امکان می دهد قیمت های طیف گسترده ای از محصولات را مقایسه کنند. این وب سایت دارای طیف گسترده ای از دسته بندی محصولات، از لوازم الکترونیکی گرفته تا لوازم حیوانات خانگی و نوشیدنی ها است. بنابراین، مهم نیست که محصولات شما در کجا قرار می گیرند، همیشه می توانید دسته بندی های مناسب را برای قرار دادن محصولات خود پیدا کنید.

مشتریان می توانند نام محصول خاصی تایپ کنند تا نتیجه مقایسه را بررسی کنند. صفحه نتایج جستجوی محصول آیدیالو مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد را نشان می دهد. قبل از نتایج مقایسه قیمت، ابتدا انواع مختلف محصولات موجود را نشان می دهد.

به عنوان مثال، اگر مشتری « آیفون 13 پرو مکس » را جستجو کند، صفحه بخشی به نام انواع (Variants) خواهد داشت که در آن لیستی از انواع موجود برای آیفون 13 پرو مکس را نشان می دهد. در این مورد، دسته بندی می تواند بر اساس رنگ، فضای ذخیره سازی و دیگر قابلیت های گوشی باشد.

وب سایت مقایسه قیمت

برای شما به عنوان خرده فروش این امکان وجود دارد که محصولی را با تنوع های مختلف در معرض دید قرار دهید که خریداران بتوانند از بین آنها یکی را انتخاب کنند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد و مفید برای خرده فروشان، 10 محصول برتر است. علاوه بر نتایج مقایسه قیمت، آیدیالو 10 محصول برتر را در آن دسته نمایش می دهد که یک مزیت عالی برای شما است تا محبوب ترین و رتبه بندی شده ترین محصولات را پیدا کنید.

وب سایت مقایسه قیمت

مانند سایر موتورهای جستجوی بهترین قیمت در انگلستان، آیدیالو تمام ویژگی های آن محصول خاص را برای خریداران شما نمایش می دهد تا بررسی کنند. علاوه بر این، آنها یک بخش راهنمای کالا نیز دارند که در آن اطلاعات دقیق کالای موردنظر را قرار می دهند.

آیدیالو به کاربران اجازه می دهد تا محصولات را بررسی کنند و همچنین نظرات کارشناسان را نمایش می دهد. بخش بررسی تخصصی دارای نظراتی از بازبینان معتبر و بررسی های دقیق است.

به‌عنوان یک خرده‌فروش، می‌توانید نظرات را مطالعه کنید تا انتظارات مشتریان خود را درک کنید و نظرات کارشناسان می‌تواند به شما کمک کند تا اعتماد مخاطبانتان را جلب کنید.

4. آیدیالو فلایتز (Idealo Flights)

آیدیالو فلایتز یک موتور جستجوی پرواز است که می تواند پروازهای ارزان را در مقصد مورد نظر شما پیدا کند. این وب سایت مقایسه قیمت همچنین به کاربران این امکان را می دهد که بهترین و ارزان ترین معاملات و بلیط های پرواز ارزان را پیدا کنند. به لطف ارائه روزانه 50 میلیون پرواز ، مشتریان می توانند از میان طیف گسترده ای از گزینه هاف یکی را انتخاب کنند.

اگر صاحب یک فروشگاه ووکامرس پرواز یا رزرو مسافرتی هستید، آیدیالو فلایتز می تواند مکان ایده آل شما برای فهرست کردن خدمات و بسته های شما باشد.

ویژگی های کلیدی

 • ترافیک ماهیانه بسیار زیاد که می تواند منجر به فروش شود.
 • لیست محصولات و مقدار ثابتی برای هر کلیک رایگان است.
 • پشتیبانی عالی برای خرده فروشان
 • به شما امکان می دهد فعالیت مشتریان را با پیکسل های عملکرد ردیابی کنید.
 • مقایسه بی طرفانه قیمت که به شما امکان می دهد سریع رتبه بندی کنید.
 • فروش محصولات تجارت الکترونیک خرده فروشان و رزرو پرواز را می پذیرد.
 • طیف گسترده ای از دسته ها و محصولات برای انتخاب دارد.
 • 10 محصول برتر این دسته را در هر صفحه نتیجه جستجو نمایش می دهد.
 • نظرات کارشناسان را از دیگر سایت های معتبر بررسی نشان می دهد.

5. اسکین فلنت

وب سایت مقایسه قیمت

اسکین فلنت در سال 2009 راه اندازی شده است. این وب سایت مقایسه قیمت 2.2 میلیون محصول و 5.9 میلیون مشتری جدید در ماه دارند.

اسکین فلنت طیف گسترده‌ای از دسته‌بندی محصولات، از سخت‌افزار گرفته تا نرم‌افزار یا حتی ابزارهای کشاورزی و باغبانی را دارد. این سایت به ویژه برای دراپ شیپرها (یک نوع فرایند تکمیل سفارشات) و خرده فروشان ووکامرس که در تلاش برای فروش به مشتریان که در بریتانیا هستند، مفید است.

صاحبان فروشگاه می توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند و به ازای هر کلیک، مبلغی پرداخت کنند.

آنها 2 برنامه دارند:

0.32 سنت به ازای هر کلیک با آرم Geizhals.

0.35 سنت به ازای هر کلیک بدون آرم Geizhals.

هنگامی که مشتریان محصولی را جستجو می کنند، وب سایت لیستی از محصولات را با قیمت به آنها می دهد.

همچنین، اگر محصول شما دارای انواع مختلفی است، می توانید تمام مدل ها را در اسکین فلنت لیست کنید. این برنامه به مشتریان شما نشان می دهد که چه تعداد پیشنهاد برای آن نوع موجود است.

وب سایت مقایسه قیمت

تجزیه و تحلیل مفید ویژگی ها برای خرده فروشان

علاوه بر این، اسکین فلنت تعدادی گزینه مفید را ارائه می دهد که می تواند به شما به عنوان یک خرده فروش کمک زیادی کند. اگر ماوس را روی سه نقطه نگه دارید، گزینه های بیشتری ظاهر می شوند.

وب سایت مقایسه قیمت

گزینه اول تاریخچه قیمت محصول را به شما نشان می دهد، که یک ویژگی عالی برای صاحبان فروشگاه برای درک روند قیمت است.

وب سایت مقایسه قیمت

می توانید محصولات را به لیست خواسته های خود اضافه کنید و هشدارهای قیمت را تنظیم کنید تا زمانی که رقبای شما قیمت ها را تغییر می دهند یا کاهش می دهند، اعلان را در ایمیل خود دریافت کنید. این به شما کمک می کند تا از تغییر قیمت ها آگاه شوید.

علاوه بر آن، مشتریان همچنین می توانند لیست مقایسه خود را ایجاد کنند. آنها می توانند محصولات و خرده فروشان انتخابی خود را اضافه کنند و یک صفحه مقایسه دقیق مانند تصویر زیر دریافت کنند.

وب سایت مقایسه قیمت

قابل درک است که خرده‌فروشی با بهترین جزئیات و قیمت خوب، برنده مسابقه خواهد بود. بنابراین این ویژگی از دو جهت می تواند برای شما مفید باشد.

می توانید داده های رقیب خود را با داده های محصول خود تجزیه و تحلیل کنید تا اشکالاتی که ممکن است محصول شما داشته باشد را پیدا کرده و اصلاح کنید.

وقتی بهترین قیمت و جزئیات را در مقایسه با سایرین داشته باشید، شانس بیشتری برای فروش خواهید داشت.

صفحات انواع مختلف محصول، قیمت های محصول را از خرده فروشان مختلف و همچنین جزئیات و ویژگی های محصول را برای خریداران شما نشان می دهند.

اسکین فلنت همچنین رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌ها و 10 محصول برتر را در آن دسته نمایش می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند محبوبیت محصولات فعلی و محصولات جدید را در جایگاه خود پیدا کنید.

ویژگی های کلیدی

 • نزدیک به 6 میلیون خریدار بالقوه در ماه.
 • رایگان برای ثبت نام و هزینه کم برای هر کلیک.
 • تعدادی ویژگی را ارائه می دهد که می تواند به خرده فروشان ووکامرس کمک کند.
 • طیف گسترده ای از دسته بندی محصولات را برای خرده فروشان ارائه می دهد.
 • تاریخچه قیمت را به شما نشان می دهد تا روند قیمت را تجزیه و تحلیل کنید.
 • امکان افزودن محصولات رقبا به لیست و تنظیم هشدارهای قیمت را می دهد.
 • از ایجاد یک لیست مقایسه سفارشی پشتیبانی می کند.
 • محصولات محبوب را در هر صفحه نتیجه نمایش می دهد.

6. گوگل شاپینگ

وب سایت مقایسه قیمت

این غول جستجو در مقایسه بی طرفانه قیمت ها شهرت خوبی دارد.

با این حال، صاحبان فروشگاه ها و حتی دراپ شیپرها می توانند محصولات خود را به موتور گوگل شاپینگ اضافه کنند و مشتریان بالقوه را به وب سایت ووکامرس خود هدایت کنند.

همان طور که از گوگل انتظار دارید، سرعت جستجو سرسام آور است. بازدیدکنندگان می‌توانند نام محصول خود را تایپ کنند و لیست فروشگاه‌های موجود ارائه‌دهنده محصول را در نمای شبکه ببینند.

ویژگی های مفید برای خرده فروشان

گوگل شاپینگ را می توان با پلتفرم تبلیغاتی گوگل، ادغام کرد. در بالای صفحه نتایج جستجو، این موتور خرید، تبلیغات پولی را نمایش می دهد. به عنوان یک خرده‌فروش، اگر مایل به پرداخت برای تبلیغات هستید، می‌توانید تبلیغات پولی را در موتور گوگل شاپینگ اجرا کنید.

با این حال، خبر عالی برای شما این است که گوگل اکنون لیست های رایگان را از خرده فروشان در بریتانیا می پذیرد. این بدان معناست که می توانید محصولات خود را در گوگل فهرست کنید و ترافیک را به فروشگاه خود به صورت رایگان هدایت کنید.

شما می توانید محصولات خود را در پلتفرم های مختلف گوگل مانند برگه خرید، یوتیوب، جستجوی گوگل، تصاویر گوگل، لنز گوگل و غیره به صورت رایگان نمایش دهید. برای رسیدن به این هدف، باید «فهرست‌های پیشرفته» خود را به مرکز تجاری گوگل ارسال کنید.

اگرچه این قابلیت، یک مزیت بزرگ برای شما به عنوان یک خرده فروش است اما لیست های رایگان با لیست های پولی متفاوت است. افرادی که پول پرداخت کرده اند، کنترل بیشتری روی فهرست ها از جمله ابزارهایی برای بهینه سازی عملکرد دارند. همچنین، یک لیست پولی همیشه بالای فهرست رایگان ظاهر می شود.

با بازگشت به موتور گوگل شاپینگ ، هنگامی که خریداران بر روی یک لیست کلیک می کنند، پنجره ای باز می شود که توضیحات کوتاه، رتبه بندی و گالری محصول را به آنها نشان می دهد. این بدان معناست که به عنوان یک خرده‌فروش، شما این شانس را دارید که تمام تصاویر محصول و جزئیات پیاده‌سازی شده با کلمه کلیدی خود را آپلود کنید.

وب سایت مقایسه قیمت

صفحه جزئیات محصول حاوی توضیحات کامل و ویژگی های محصول به همراه نظرات کاربران است. همانطور که همه ما می دانیم، هر چیزی در گوگل دارای نظرات واقعی کاربران است. این می تواند برای شما مفید باشد تا محبوبیت محصول خود را به عنوان صاحب فروشگاه ووکامرس تجزیه و تحلیل کنید.

ویژگی های کلیدی

 • محبوب ترین موتور جستجو با تعداد زیادی بازدید کننده.
 • به شما امکان می دهد تبلیغات را اجرا کنید و در بالای صفحه ظاهر شوید.
 • از لیست رایگان محصولات شما پشتیبانی می کند.
 • نظرات واقعی کاربران را نمایش می دهد.
 • می توانید محصولات خود را در پلتفرم های مختلف نمایش دهید.

چند سایت دیگر مقایسه قیمت برتر انگلستان

7. کلکو

وب سایت مقایسه قیمت

کلکو یکی از قدیمی ترین سایت های خرید مقایسه در انگلستان است. این پلتفرم 23 سال است که در خدمت مشتریان بوده و در مقایسه قیمت محصولات تجارت الکترونیک تخصص دارد. از داده های هدف خرید و فناوری پیشرفته استفاده می کند تا به فروشگاه ووکامرس شما ترافیک با کیفیت ارائه دهد.

کلکو یک شریک برتر خرید گوگل است. این شراکت می‌تواند به شما در کمپین‌های تبلیغات گوگل شاپینگ ، با ارائه دسترسی سلف سرویس یا با مراقبت از کل کمپین کمک کند.

این سایت دارای 18 دسته اصلی و صدها زیرمجموعه است. اگر محصولات تجارت الکترونیک را می فروشید، به احتمال زیاد هنگام اضافه کردن محصولات خود به کلکو، دسته بندی خود را پیدا خواهید کرد.

نتیجه جستجو بسیار ساده است. قیمت محصول را از خرده فروشان مختلف در نمای شبکه نشان می دهد. این یعنی تلاش کمتری برای فهرست کردن محصولاتتان. اگر بهترین قیمت را ارائه می دهید، احتمالاً سریعتر رتبه خواهید گرفت. علاوه بر این، اگر یک محصول دارای انواع مختلفی باشد، کلکو قیمت‌ها را مقایسه کرده و بهترین قیمت‌ آن را نشان می‌دهد. مطمئن شوید که هر نوعی که در کلکو ارائه می دهید را فهرست کنید.

وب سایت مقایسه قیمت

خریداران می‌توانند روی جزئیات پیشنهاد کلیک کنند تا به سرعت معاملات و ویژگی‌هایی را که یک خرده‌فروش خاص ارائه می‌دهد را بررسی کنند. مطمئن شوید که مهمترین ویژگی ها و خدمات خود را در این بخش فهرست کرده اید تا متمایز شوید.

وب سایت مقایسه قیمت

علاوه بر این، بازدیدکنندگان می‌توانند جستجوی خود را بر اساس محدوده قیمت، نام تجاری، تاجر و برخی از انواع خاص دسته‌بندی در صفحه نتیجه جستجوی اصلی فیلتر کنند.

8. بیز ریتBizrate

وب سایت مقایسه قیمت

بیز ریت یکی دیگر از وب سایت های مقایسه محصولات تجارت الکترونیک است که می تواند هم به خریداران و هم به خرده فروشان کمک کند. این وب سایت مقایسه قیمت، شریک شاپ زیلا است و چندین سایت مقایسه قیمت دیگر در انگلستان وجود دارد که از این موتور جستجوی خرید برای مقایسه قیمت استفاده می کند و یکی از آنها پرایس گرب بر است.

این وب سایت دارای پلت فرم بازخورد و رتبه بندی مشتریان خود به نام بیزریت اینسایتز است. این پلتفرم بازخورد و رتبه‌بندی مشتریان را جمع‌آوری می‌کند و گزارش‌هایی را برای بیش از 6000 خرده‌فروشی فراهم می‌کند و آنها را قادر می‌سازد تا به هدف نهایی خود یعنی افزایش فروش و حفظ مشتری دست یابند.

بیزریت اینسایتز خرده‌فروشان را قادر می‌سازد تا به سرعت و با دقت به خواسته های مشتریان خود گوش دهند و در نتیجه بینش، اقدام، مکالمه و وفاداری مشتری را افزایش دهند.9. پرایس گرب بر

وب سایت مقایسه قیمت

پرایس گرب بر یک برنامه فروشگاهی دارد که به خرده فروشان بدون وب سایت اجازه می دهد محصولات خود را لیست کنند. آنها مجبور نیستند برای 100 لیست اول هیچ هزینه ای بپردازند. با این حال، آنها کمیسیون 1.50 دلار + 9٪ از هزینه محصول را در هر خرید دریافت می کنند.

خرده فروشان ووکامرس باید به ازای هر کلیک روی لیست خود، مبلغ 50 دلار و 0.25 تا 1.05 دلار سپرده اولیه را پرداخت کنند.

این وب‌سایت مقایسه قیمت به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد میلیون‌ها محصول را در دسته‌های مختلف مانند الکترونیک، نرم‌افزار، لوازم خانگی، خواربار، مواد غذایی و غیره مقایسه کنند. بنابراین، مهم نیست که چه چیزی را می‌فروشید، احتمال بالایی وجود دارد که دسته‌بندی خود را در این سایت مقایسه قیمت بیابید.

جستجو و مقایسه محصولات در این وب سایت ساده است. یک نام محصول را تایپ کنید و لیستی از خرده‌فروشان موجود با قیمت‌ها را ببینید.

اگر محصولاتی با انواع مختلف مانند رنگ، وزن، سایز و غیره ارائه می دهید، می توانید آنها را در پرایس گرب بر اضافه کنید. وب سایت به مشتریان شما اجازه می دهد تا جستجوها را فیلتر کنند و شما را به راحتی پیدا کنند.

10. شاپ زیلا

وب سایت مقایسه قیمت

شاپ زیلا یک وب سایت مقایسه قیمت بین المللی است که در ایالات متحده و اروپا فعالیت می کند. این وب سایت یکی از بزرگترین و بهترین سایت مقایسه قیمت با بیش از 100 میلیون محصول و بیش از 10 هزار خرده فروش است.

شما می توانید محصولات خود را در شاپ زیلا ثبت و فهرست کنید و ترافیک زیادی را به سایت خود هدایت کنید. علاوه بر این، شاپ زیلا به خرده فروشان اجازه می دهد تا محصولات خود را از طریق ایمیل به مشتریان معرفی کنند.

مقایسه قیمت ها در شاپ زیلا بسیار ساده است. کاربران فقط باید نام یا دسته بندی محصول را تایپ کنند و محصولات را با قیمت مشاهده کنند. علاوه بر این، آنها می توانند جستجو را به طور گسترده با انواع مختلف از پانل سمت چپ فیلتر کنند.

11. پرایس چک123

وب سایت مقایسه قیمت

پرایس چک123 در سال 2001 راه اندازی شد و با مقایسه دی وی دی ها، کتاب ها، سی دی ها و بازی ها محبوبیت خود را به دست آورد. آنها همچنین دسته هایی مانند لوازم الکترونیکی، خانه و باغ، کامپیوتر، خودرو، اسباب بازی و غیره را به لیست خود اضافه کرده اند.

این وب سایت مقایسه قیمت دارای بخش پرفروش برای هر دسته است. خرده فروشان ووکامرس می توانند محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات را در جایگاه خود در این بخش بیابند.

هنگامی که بازدیدکنندگان نام محصول را تایپ می کنند، وب سایت لیستی از خرده فروشان ارائه دهنده محصول را نشان می دهد. در بالای صفحه، پرایس چک123 اطلاعات اولیه در مورد محصول و خرده فروش با کمترین قیمت را نشان می دهد.

وب سایت مقایسه قیمت

اگر محصول شما پایین‌ترین قیمت را داشته باشد و در بالای صفحه نمایش داده شود، می‌تواند باعث جذب مشتریان شود. علاوه بر این، وب سایت نظرات مشتریان و توضیحات طولانی محصول را هم نشان می دهد.

12. کمل کمل کمل

وب سایت مقایسه قیمت

کمل کمل کمل بهترین وب سایت مقایسه قیمت در انگلستان برای محصولات آمازون است. آمازون بدون شک پیشرو در تجارت الکترونیک است. هم مصرف کنندگان و هم خرده فروشان محصولات فهرست شده در آمازون را زیر نظر دارند.

با استفاده از وب سایت کمل کمل کمل می توانید قیمت اقلام مختلف آمازون را پیگیری کنید و در صورت کاهش قیمت از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

یکی از ویژگی های عالی که خرده فروشان می توانند بررسی کنند، تاریخچه قیمت آمازون است. هر صفحه جداگانه نمودار تاریخچه قیمت محصول را نشان می دهد که تغییرات قیمت را در طول زمان نشان می دهد.

کمل کمل کمل همچنین یک افزونه به نام کملایزر دارد که می توانید در مرورگر گوگل کروم، موزیلا یا سافاری خود از آن استفاده کنید. کملایزر شما را قادر می سازد تا بدون خروج از صفحات نمودارهای تاریخچه قیمت محصولات خرده فروش را مشاهده کنید. این برنامه فرآیند ایجاد قیمت های ساعتی را در هنگام مرور وب سایت های رقیب برای شما ساده تر می کند.

13. پرایس چکر

وب سایت مقایسه قیمت

پرایس چکر یکی دیگر از وب سایت های مقایسه قیمت در انگلستان است که محصولات تجارت الکترونیک را با هم مقایسه می کند. پرایس چکر تعداد خوبی از دسته بندی محصولات دارد. شما همچنین می توانید معاملات خرید ویژه را در پرایس چکر نمایش دهید.

این وب سایت مقایسه قیمت ظاهری ساده دارد و به راحتی قابل پیمایش است. خریداران شما می‌توانند نام محصول را تایپ کنند و فهرست خرده‌فروش‌های موجود ارائه‌دهنده آن محصول را ببینند. پرایس چکر همچنین برخی از ویژگی ها و جزئیات مهم در مورد محصول را برای مشتریان شما نشان می دهد.

14. کان فیوزد دات کام

وب سایت مقایسه قیمت

کان فیوزد دات کام ادعا می کند که اولین وب سایت مقایسه قیمت در بریتانیا است. آنها طیف گسترده ای از مقایسه های بیمه مانند بیمه خانه، بیمه ماشین، بیمه کسب و کار، بیمه عمر و غیره را ارائه می دهند. در کنار مقایسه بیمه، وب سایت مقایسه خدمات مالی مانند رهن، وام، امور مالی خودرو و غیره را نیز ارائه می دهد.

کان فیوزد دات کام همچنین ابزارهایی مانند تلویزیون، پهنای باند، گاز، تلفن های همراه و غیره را با هم مقایسه می کند.

علاوه بر این، این وب سایت به مشتریان اجازه می دهد تا خدمات مراقبت از خودرو مانند خرید و فروش خودرو، مقایسه گاراژ خودرو و غیره را با یکدیگر مقایسه کنند.

به طور کلی، اگر خدمات مالی یا محصولات الکترونیکی را در فروشگاه ووکامرس خود ارائه می دهید، باید آنها را در کان فیوزد دات کام فهرست کنید. برای فهرست کردن محصولات یا خدمات خود، باید به عنوان ارائه دهنده به سایت بپیوندید.

چگونه محصولات خود را به سایت های مقایسه قیمت اضافه کنیم؟

12 تا 24 میلیون فروشگاه آنلاین در سراسر جهان وجود دارد و هر روز فروشگاه های جدیدی ایجاد می شود. یک فروشگاه جدید مانند یک سوزن در انبار کاه است. به منظور همگام شدن با رقبای خود، نمی توانید تنها به وب سایت خود وابسته باشید. شما باید محصولات خود را در چند کانال بفروشید. همچنین آنها را در وب سایت های مختلف مقایسه قیمت لیست کنید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

با این حال، افزودن یک به یک محصولات خود به هر کانال و سایت مقایسه، طول می کشد و به هیچ وجه گزینه مناسبی نیست. اینجاست که افزونه CTX Feed Pro می تواند شما را نجات دهد.

CTX Feed Pro یک افزونه ایجاد و مدیریت فید محصول برای ووکامرس است. دارای قالب های از پیش ساخته شده برای بیش از 100 کانال، از جمله تمام وب سایت های مقایسه قیمت ذکر شده در بالا.

شما می توانید یک فایل فید محصول حاوی تمام اطلاعات محصول مورد نیاز خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید و آن را در کانال مورد نظر خود آپلود کنید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید یک فایل برای یک محصول خوراکی برای پرایس اسپای ایجاد کنید، می توانید قالب پرایس اسپای را از منوی بازشو انتخاب کنید. سپس به فایل خود یک نام بدهید و نوع فایل صادراتی خود را انتخاب کنید. الگو به طور خودکار تمام فیلدهای ویژگی را پر می کند. علاوه بر این، شما همچنین می توانید آنها را سفارشی کنید.

وب سایت مقایسه قیمت

پس از اتمام کار، می توانید به پرایس اسپای بروید و فایل را در حساب خرده فروش خود آپلود کنید. محصولات شما در پرایس اسپای فهرست می شوند. CTX Feed Pro به همین سادگی و در زمان کمکار شما را انجام می دهد.

سوالات متداول:

چگونه می توانم قیمت محصولات خود را به صورت آنلاین مقایسه کنم؟

ساده ترین راه برای مقایسه آنلاین قیمت محصولات، مراجعه به وب سایت مقایسه قیمت است. موتور مقایسه قیمت تعداد زیادی از خرده فروشان شرکت کننده را نشان می دهد که یک محصول مشابه را با قیمت های مختلف ارائه می دهند. به عنوان یک خرده‌فروش، می‌توانید قیمت‌هایی را که رقبای شما ارائه می‌دهند مقایسه کنید.

کدام وب سایت برای مقایسه قیمت در انگلستان بهترین است؟

چندین وب سایت مقایسه قیمت عالی در بریتانیا با میلیون ها محصول و هزاران خرده فروش وجود دارد. برخی از نام‌های قابل ذکر عبارتند ازپرایس اسپای، پرایس رانر، آیدیالو و اسکین فلنت

چگونه بهترین قیمت را برای محصول خود پیدا کنم؟

به عنوان یک مصرف کننده، می توانید به هر موتور خرید مقایسه قیمت محبوب مانند پرایس اسپای، آیدیالو و غیره مراجعه کنید تا کمترین قیمت ارائه شده توسط خرده فروشان مختلف را بیابید. به عنوان یک خرده‌فروش، می‌توانید این وب‌سایت‌های مقایسه قیمت را بررسی کنید تا روند قیمت‌گذاری را بفهمید و تعیین کنید که چگونه باید محصولات خود را قیمت گذاری کنید.

بسته شدن

سایت‌های خرید مقایسه‌ای در بریتانیا می‌توانند به شما کمک زیادی در تبلیغ محصولات خود به مخاطبانی کنند که از قبل قصد خرید دارند. می توانید به مخاطبان بیشتری دست پیدا کنید و فروش فروشگاه ووکامرس خود را افزایش دهید.

سایت‌های مقایسه خرید همچنین می‌توانند برای یک خرده‌فروش ووکامرس برای مطالعه روند قیمت‌ها و همچنین درک جایگاه و محبوبیت محصول بسیار مفید باشند.

امیدواریم این مقاله در بهترین سایت مقایسه قیمت در انگلستان به شما کمک کرده باشد که متوجه شوید این موتورهای خرید چه فرصت هایی را دارند و کدام وب سایت مقایسه قیمت را برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

کلام آخر: برای رونق کسب و کار اینترنتی خود، از بهترین وب سایت های موجود کمک بگیرید تا مشتریان زیادی برای محصولات تولیدی خود پیدا کنید.

از سایت خسیس ، دیدن کنید. webappick

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. Tlxbna گفت:

  buy lanoxin pill order digoxin pills molnunat 200 mg generic

 2. Bcwqvu گفت:

  acetazolamide 250 mg cost order imdur 20mg for sale imuran 50mg us

 3. Iuwojo گفت:

  acetazolamide generic imuran 25mg over the counter purchase azathioprine generic

 4. Bntzaq گفت:

  buy lanoxin for sale buy molnunat buy generic molnunat

 5. Mpnnfs گفت:

  buy lanoxin 250 mg pill purchase micardis online order molnunat online cheap

 6. Xmfkdq گفت:

  carvedilol 6.25mg over the counter coreg cost order elavil 50mg

 7. Jdkaxc گفت:

  amoxil 500mg brand buy stromectol for humans uk stromectol 12mg online

 8. Wuwrko گفت:

  carvedilol canada oxybutynin over the counter buy generic elavil 10mg

 9. Vteqkn گفت:

  buy alendronate sale motrin medication motrin 600mg pills

 10. Pyvfqj گفت:

  buy dapoxetine 30mg online purchase priligy generic domperidone online order

 11. Ncekpe گفت:

  brand priligy 60mg domperidone online buy purchase domperidone sale

 12. Ttwjdj گفت:

  buy alendronate 70mg for sale order fosamax 35mg generic motrin online buy

 13. Dznzwf گفت:

  nortriptyline 25mg sale nortriptyline 25 mg drug purchase paxil for sale

 14. Mfmael گفت:

  order indomethacin 50mg capsule order flomax 0.4mg online oral cenforce 50mg

 15. Ppngrs گفت:

  indomethacin 50mg for sale indomethacin pill order cenforce 100mg pill

 16. Ykssgw گفت:

  nortriptyline brand purchase paracetamol pills purchase paxil generic

 17. Peygrl گفت:

  order doxycycline 200mg online cheap buy doxycycline 200mg without prescription buy methylprednisolone us

 18. Loqqmg گفت:

  buy pepcid 40mg without prescription remeron usa mirtazapine for sale online

 19. Goqioz گفت:

  order requip for sale buy labetalol 100mg generic labetalol 100 mg price

 20. Chmxoi گفت:

  purchase tadalafil online cheap plavix amoxicillin 250mg uk

 21. Lkpdxo گفت:

  buy ropinirole generic requip ca trandate online

 22. Vsvbej گفت:

  fenofibrate uk cheap sildenafil pill order sildenafil sale

 23. Pmtcyh گفت:

  purchase tadalafil pills buy trimox sale amoxicillin 250mg for sale

 24. Dlmonu گفت:

  order nexium capsules buy clarithromycin 250mg for sale cost furosemide 100mg

 25. Jtouoa گفت:

  cialis from canada buy viagra 50mg for sale buy sildenafil pills

 26. Uagfhu گفت:

  buy nexium 40mg online cheap nexium 20mg for sale buy furosemide 100mg sale

 27. Bbqivt گفت:

  minocycline 50mg pill cheap gabapentin online terazosin cost

 28. Hmlijf گفت:

  buy tadalafil 40mg pills Cialis no prescription cost viagra 50mg

 29. Nrcsky گفت:

  cost tadalafil 10mg mail cialis can you buy ed pills online

 30. Fvidpr گفت:

  cheap minocin 50mg terazosin online order terazosin 5mg for sale

 31. Xsaxcr گفت:

  glucophage 500mg over the counter calan 240mg cost tamoxifen cheap

 32. Tybbzs گفت:

  brand cialis pills viagra now buy erectile dysfunction pills

 33. Uzazpz گفت:

  buy metformin without prescription buy metformin 500mg generic buy tamoxifen sale

 34. Bxpduj گفت:

  buy serophene online cheap clomid 100mg canada order prednisolone 20mg

 35. Pykkmm گفت:

  provigil canada stromectol pill cheap phenergan

 36. Scqxwt گفت:

  order deltasone pill order amoxil 500mg generic order amoxil 250mg without prescription

 37. Sejitk گفت:

  order clomiphene online clomiphene pill prednisolone 10mg cost

 38. Gjgohn گفت:

  accutane over the counter prednisone 10mg price acillin cost

 39. Lslmgd گفت:

  buy ed pills uk causes of erectile dysfunction propecia over the counter

 40. Ymbhph گفت:

  buy absorica online isotretinoin 40mg pill buy acillin generic

 41. Ganzkr گفت:

  stromectol price uk buy stromectol 6mg online cheap prednisone 10mg over the counter

 42. Psoeps گفت:

  purchase sildenafil online cheap sildenafil proscar 5mg brand

 43. Zogfez گفت:

  zofran drug order ondansetron 8mg pill sulfamethoxazole without prescription

 44. Lxgxqh گفت:

  isotretinoin 40mg drug azithromycin 250mg pills order azithromycin for sale

 45. Tdtkex گفت:

  purchase ventolin inhalator generic augmentin pill buy amoxiclav for sale

 46. Yfaqwv گفت:

  buy isotretinoin 10mg online cheap buy isotretinoin 20mg online cheap order azithromycin 250mg sale

 47. Qntyzc گفت:

  albuterol drug purchase amoxiclav pill order augmentin generic

 48. Cpsyef گفت:

  modafinil generic zestril 10mg oral buy lopressor generic

 49. Ojjgxd گفت:

  prednisolone 40mg pill purchase gabapentin generic cost furosemide 40mg

 50. Qcqfov گفت:

  buy generic prednisolone buy gabapentin 800mg for sale order furosemide 40mg generic

 51. Egplxw گفت:

  purchase provigil sale lisinopril us buy metoprolol 100mg generic

 52. Obcqzb گفت:

  purchase dutasteride online purchase cephalexin for sale xenical 60mg price

 53. Comapf گفت:

  cheap doxycycline order levitra pills cost zovirax 800mg

 54. Mvobuo گفت:

  dutasteride without prescription xenical over the counter where can i buy xenical

 55. Jxvpba گفت:

  order doxycycline 100mg generic vardenafil 10mg ca zovirax over the counter

 56. Pisjug گفت:

  buy imuran 25mg generic order naprosyn 250mg generic oral naprosyn 250mg

 57. Ahwhfj گفت:

  oxybutynin 2.5mg cost order prograf sale buy trileptal generic

 58. Pkaqsz گفت:

  generic azathioprine imuran pill buy naprosyn 250mg for sale

 59. Whadxr گفت:

  buy omnicef online prevacid order protonix usa

 60. baccaratcommunity گفت:

  I was looking for another article by chance and found your article baccaratcommunity I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.

 61. Dnvsab گفت:

  oral ditropan 2.5mg brand oxybutynin 2.5mg trileptal 600mg cost

 62. Yexlye گفت:

  cefdinir cost pantoprazole for sale pantoprazole over the counter

 63. Nrqmgn گفت:

  order simvastatin purchase phenergan generic sildenafil professional

 64. Xhvgvx گفت:

  order zocor for sale sildenafil 50mg tablets sildenafil pharmacy

 65. Gaulns گفت:

  purchase avlosulfon online cheap order dapsone 100mg online cheap tenormin online order

 66. Hdegcf گفت:

  uroxatral over the counter buy generic diltiazem diltiazem 180mg oral

 67. Mgarhn گفت:

  genuine viagra viagra 150mg price tadalafil 5mg price