مجله خسیس
107

معرفی 6 سایت جایگزین برای شرکت آمازون به منظور تجارت الکترونیکی

آمازون
بازدید 537

سایت جایگزین برای شرکت آمازون

شرکت آمازون به عنوان یکی از محبوب ترین بازارهای آنلاین برای فروشندگان محسوب می شود. این بازار آنلاین برای همه مشاغل کوچک مناسب نیست. ما در اینجا شش سایت جایگزین را به جای آمازون برای شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید محصولات خودتان را به صورت آنلاین در آنجا به فروش برسانید.

در سال های أخیر، شرکت آمازون تمرکز خودش را بر روی بازاری قرار داده است تا کسب و کارهای کوچک بتوانند محصولات خودشان را در آنجا به فروش برسانند. شرکت های بسیار زیادی در سراسر جهان به این سایت هجوم آورده اند تا بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند، اما این سایت دارای نقاط ضعفی همچون وجود رقابت بسیار زیاد، عدم کنترل و هزینه می باشد.

از طرفی ممکن است شما به وب سایت هایی مانند آمازون علاقه مند شوید تا محصولات خودتان را در آنجا به فروش برسانید.

در اینجا ما 6 گزینه ی برتر را برای جایگزینی سایت آمازون معرفی می کنیم:

 • Etsy
 • Made Trade
 • Better World Books
 • eBay
 • Grove Collaborative
 • Thrive Market

شما در یک سایت جایگزین برای آمازون به دنبال چه چیزی باید باشید

برای اینکه خرده فروشان آنلاین بتوانند با آمازون رقابت کنند، بایستی بسیار عالی به نظر آیند، اما این به تنهایی نمی تواند کافی باشد. اگر شما به دنبال یک جایگزین بسیار عالی برای آمازون هستید، باید سایتی را انتخاب کنید که نه تنها در فروش آنلاین بسیار استثنایی باشد، بلکه باید بتواند چند نیاز دیگر را که آمازون نمی تواند آن ها را انجام دهد برطرف سازد.

 1. شفافیت

آمازون یک شرکت بسیار بزرگ است، اما دارای جنبه های منفی نیز می باشد. این شرکت نمی تواند از کسب و کارهای کوچک پشتیبانی کند. با این حال آن دارای مزایایی نیز می باشد که هر جایگزینی باید با آن ها مطابقت داشته باشد.

برای مثال شما مطمئن هستید که شرکت آمازون همان گونه که تبلیغ می کند، عمل خواهد کرد. همچنین آن ها در مورد شرایط استفاده نیز بسیار شفاف هستند، اما جایگزینی را که برای آمازون انتخاب می کنید، باید مطمئن شوید که برای خریداران و فروشندگان کاملاً قابل اعتماد باشد و با هر مشکلی که مواجه می شوید نیز می تواند پشتیبانی کافی را به شما ارائه دهد.

 1. داشتن تجربه کاربری لازم و کافی

مدیریت تجربه کاربری بسیار حیاتی به نظر می رسد، بنابراین هر جایگزینی برای سایت آمازون باید بتواند در این زمینه به شما کمک کند. همچنین سایت مورد نظر باید بتواند منابع کافی را برای پشتیبانی ارائه دهد و به عیب یابی مشکلات نیز کمک کند. یکی از مزیت هایی که باید جایگزین سایت آمازون داشته باشد، این است که باید بتواند بازخورد مشتریانش را دریافت کند.

 1. پایداری

آمازون به گزینه های اخلاقی مانند سازگاری محصولات با محیط زیست بسیار پای بند می باشد. این روزها پایداری برای فروشندگان از اهمیت فزاینده ای برخوردار است و تقاضا برای محصولاتی که سازگاری با محیط زیست دارند، در حال افزایش می باشد.

فروشگاه Etsy

6 گزینه ی برتر برای شرکت آمازون به منظور فروش آنلاین

1- Etsy

تا بحال بسیاری از مردم نام Etsy را شنیده اند که بسیار شبیه به آمازون است. هدف Etsy این است که فروش آنلاین کالا را برای مشاغل کوچک آسان سازد. آن تاکید بسیار زیادی بر روی مشاغل کوچک دارد تا بهتر دیده شود، در حالی که آمازون به شرکت های بزرگ اجازه می دهد تا بیشتر و بهتر دیده شوند.

از طرفی Etsy گستره ی جهانی دارد. این وب سایت کمک می کند تا صنعت گران بتوانند آثار خودشان را به نمایش بگذارند. همچنین آن بر روی سازگاری محصولات با محیط زیست تاکید فراوانی می کند.

2 – Made Trade

Made Trade به عنوان یکی دیگر از سایت هایی به شمار می آید که دوستدار محیط زیست است. این وب سایت مشاغل متعلق به خانم ها و رنگین پوستان را به نمایش می گذارد و بخشی از سود خودش را برای اهداف زیست محیطی اهدا می کند.

3 – Better World Books

در ابتدا سایت آمازون کارش را به عنوان یک کتاب فروشی آنلاین آغاز کرد. بنابراین Better World Books می تواند نزدیک ترین جایگزین برای شرکت آمازون باشد. این فروشگاه تجارت الکترونیک کتاب های خودش را با قیمت های رقابتی به فروش می رساند و درصدی از سود خودش را صرف ارتقای سواد می کند.

از طرفی این سایت این امکان را برای کاربران فراهم می سازد که از کتاب فروشی های محلی اقدام به خرید کتاب کنند و از این طریق بتوانند از مشاغل کوچک نیز حمایت کنند. این شرکت علاوه بر اینکه از سوادآموزی و کتابخانه ها حمایت می کند، دوستدار محیط زیست نیز می باشد.

4 – eBay

قبل از اینکه آمازون بخواهد به یک نیروی غالب در خرده فروشی آنلاین تبدیل شود، eBay وجود داشت. در ابتدا این سایت بر روی حراج ها متمرکز بود و سپس به مدلی از خرید آنلاین مشابه آمازون تبدیل شد. eBay مجموعه ای از کالاها همچون لوازم الکترونیکی، کفش و عتیقه جات را مانند آمازون ارائه می دهد. لازم به ذکر است که eBay با سازمان هایی که در زمینه های محیطی فعالیت دارند، شریک شده است.

5 – Grove Collaborative

Grove Collaborative یک شرکت معتبر B است که از استانداردهای بسیار بالایی در زمینه ی زیست محیطی، شفافیت و پاسخگویی قانونی برخوردار است. این سایت مکانی را برای فروش محصولات مراقبت شخصی و خانگی به فروشندگان ارائه می دهد که سازگار با محیط زیست هستند. همچنین آن به دنبال این است که ردپای کربن را نیز کاهش دهد.

6 – Thrive Market

Thrive Market به عنوان یک فروشگاه آنلاینی محسوب می شود که بر روی محصولات پایدار و ارگانیکی مانند سبک زندگی و کالاهای رژیمی بسیار تمرکز دارد. این سایت برای مشاغل کوچک بسیار مناسب است که محصولات سالم و ارگانیک را به صورت محلی می فروشد و دوست دارد که از طریق سایت به مشتریان بیشتری دست پیدا کند.

3 انتخاب برتر ما برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیکی

برترین پلتفرم های تجارت الکترونیکی می توانند کارهایی را انجام دهند که شما به عنوان یک فروشنده آنلاین به آن ها نیاز دارید. مدیریت موجودی، حمل و نقل و پردازش پرداخت از جمله ی این گزینه ها می باشد. در اینجا سه ​​انتخاب برتر ما برای گزینه های نرم افزار تجارت الکترونیک برای مشاغل کوچک آورده شده است.

1 – تجارت الکترونیک Wix

مزیتی که تجارت الکترونیک Wix دارد، این است که استفاده از آن بسیار راحت می باشد. این سایت به گونه ای طراحی شده است که به صاحبان مشاغل کوچک این اجازه را می دهد که بدون داشتن تجربه ی کد نویسی بتوانند به سرعت یک فروشگاه تجارت الکترونیک حرفه ای برای خود ایجاد کنند و سپس بتوانند آن ها را مطابق با مشخصات خود سفارشی کنند. برای میزبانی سایت و حذف تبلیغات Wix باید ماهانه مبلغ 23 دلار پرداخت کنند.

2- Shopify

برای آن دسته از افرادی که می خواهند با رسانه های اجتماعی درگیر شوند، Shopify یک انتخاب بسیار عالی می تواند برای آن ها باشد. علاوه بر اینکه این پلتفرم تجارت الکترونیک بسیار ساده و حرفه ای است، فروش آن را در پینترست، فیس بوک و اینستاگرام نیز بسیار آسان می کند. هیچ نسخه ی رایگانی از این وب سایت در دسترس نیست. از اینرو افراد می توانند آن را با قیمت 29 دلار در ماه خریداری کنند و به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

3 – Ecwid

Ecwid یک پلتفرم کاملاً رایگان می باشد. این وب سایت یک گزینه ی بسیار عالی و مناسب برای فروشندگان و کسب و کارهای کوچک به حساب می آید که آن ها می خواهند اولین فروشگاه آنلاین خودشان را راه اندازی کنند. استفاده از آن بسیار آسان است و به جای اینکه یک وب سایت جدید ایجاد کنید، می توانند فقط پلاگین Ecwid را در سایت موجود قرار دهند. علاوه بر این که آن دارای نسخه رایگان می باشد، شما می توانید در سه سطح پولی مختلف ثبت نام کنید که آن ها عملکردهای تجارت الکترونیک پیشرفته تری را ارائه می دهند.


نرم افزاری مناسب با تجزیه و تحلیل خوب انتخاب کنید

در تجارت الکترونیک، ردیابی داده ها برای موفقیت بسیار حیاتی به نظر می رسد. شما می توانید با جمع آوری تحلیل هایی مانند هزینه به ازای هر خرید، ارزش طول عمر مشتری و هزینه ی جذب مشتری، تصمیم های بسیار مهمی را در مورد آینده کسب و کار خود بگیرید.

در نتیجه باید به عملکردهای گزارش دهی سفارشی در نرم افزاری که آزمایش می کنید، توجه ویژه ای داشته باشید. آیا آن ها جزئیات کافی را برای کمک به شما در تصمیم گیری ارائه می دهند؟ آیا این ابزارها به صورت استاندارد ارائه می شوند یا باید برای این ویژگی حیاتی هزینه ی بیشتری پرداخت کنید؟ پاسخ به این سوالات باید به شدت در تصمیم نهایی شما در مورد خرید نرم افزار بسیار تاثیرگذار باشد.

ترجمه اختصاص وبلاگ خسیس

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. Myxlyz گفت:

  purchase lanoxin buy lanoxin 250 mg online cheap order generic molnupiravir

 2. Ecmxnl گفت:

  order digoxin 250mg digoxin 250 mg uk molnupiravir 200mg pill

 3. Haxgpd گفت:

  order diamox 250mg generic imuran oral azathioprine 25mg drug

 4. Xjfnlu گفت:

  order acetazolamide without prescription imuran sale buy azathioprine without prescription

 5. Pgepfj گفت:

  digoxin 250mg over the counter order lanoxin 250 mg online cheap molnunat 200mg uk

 6. Aafqeb گفت:

  order lanoxin 250 mg online cheap lanoxin buy online order molnunat 200 mg

 7. Qrxdqa گفت:

  amoxicillin 250mg canada stromectol 6mg brand stromectol cvs

 8. Lcxoxs گفت:

  order carvedilol 25mg online cheap amitriptyline 50mg generic elavil 10mg drug

 9. Zhjcyr گفت:

  order amoxicillin 250mg sale stromectol uk ivermectin for humans

 10. Htdzsv گفت:

  buy priligy without prescription order priligy 90mg without prescription order domperidone pills

 11. Fkqilv گفت:

  generic fosamax 70mg buy alendronate generic buy generic ibuprofen 400mg

 12. Bpowwo گفت:

  buy generic priligy 30mg oral dapoxetine buy domperidone 10mg generic

 13. Tqbvvq گفت:

  indocin buy online buy generic indocin 50mg cenforce 100mg over the counter

 14. Plangh گفت:

  generic indocin 75mg buy flomax 0.4mg order cenforce 100mg without prescription

 15. This was beautiful Admin. Thank you for your reflections.

 16. Rhgrwa گفت:

  buy nortriptyline 25 mg generic buy paroxetine 10mg generic paroxetine 10mg price

 17. Vjexxx گفت:

  order doxycycline 200mg sale doxycycline 200mg cost medrol for sale

 18. Kxpiuo گفت:

  order pepcid 40mg generic buy prograf 1mg pill buy mirtazapine

 19. Ysdwml گفت:

  buy doxycycline 100mg generic chloroquine 250mg generic buy medrol 4mg online

 20. Akbexk گفت:

  famotidine 20mg without prescription order tacrolimus online buy mirtazapine 15mg for sale

 21. Dgzkms گفت:

  tadalafil oral buy tadalafil 10mg online buy generic trimox 250mg

 22. Hpexlv گفت:

  ropinirole 1mg us ropinirole 2mg cheap buy labetalol for sale

 23. Fhhhgf گفت:

  cost tadacip 10mg oral clopidogrel order generic trimox

 24. Ccnprr گفت:

  oral esomeprazole 40mg order furosemide 40mg pill order furosemide 100mg

 25. Pxfjrc گفت:

  fenofibrate 200mg ca purchase fenofibrate generic purchase sildenafil online

 26. Bedszm گفت:

  oral esomeprazole 40mg purchase lasix online furosemide usa

 27. Qrtjhz گفت:

  cheap tadalafil sale Buy cheap generic cialis sildenafil 20mg

 28. Uxkvpj گفت:

  minocycline 100mg tablet buy gabapentin sale hytrin 5mg generic

 29. Kbwsrx گفت:

  order cialis 5mg sale purchase sildenafil for sale sildenafil 100mg price

 30. Imwbcg گفت:

  minocycline 50mg cheap purchase terazosin pills order hytrin 1mg generic

 31. Qcndml گفت:

  cialis next day the blue pill ed where to buy ed pills

 32. Mlfkpu گفت:

  glycomet 1000mg sale buy glucophage 1000mg online cheap buy tamoxifen 20mg pills

 33. Shuyjo گفت:

  buy tadalafil 10mg pill tadalafil pharmacy over the counter ed pills

 34. Sbxiph گفت:

  generic metformin nolvadex 10mg for sale nolvadex 10mg oral

 35. Abhkrt گفت:

  order provigil 100mg without prescription promethazine cost promethazine without prescription

 36. fluisse گفت:

  medications for asthma asthma treatment how much is albuterol.

 37. Kgynbv گفت:

  clomiphene 50mg pills order generic prednisolone buy generic prednisolone 10mg

 38. Rkjrqj گفت:

  provigil 200mg cheap purchase stromectol for sale order promethazine for sale

 39. Motpxp گفت:

  clomiphene ca buy atorvastatin 80mg generic buy prednisolone without prescription

 40. Llzpcr گفت:

  buy deltasone 40mg online cheap buy amoxil 250mg generic purchase amoxicillin generic

 41. Gywijo گفت:

  accutane 20mg oral ampicillin 500mg canada ampicillin 250mg tablet

 42. Vxprpm گفت:

  isotretinoin 20mg pill ampicillin price buy ampicillin 250mg for sale

 43. Zthabt گفت:

  buy erection pills ed pills otc propecia uk

 44. Kmewpt گفت:

  buy ivermectin pills cheap ed drugs deltasone online order

 45. Czugbe گفت:

  sildenafil order fildena 100mg over the counter order finasteride for sale

 46. Hohebr گفت:

  ivermectin 12 mg cost stromectol 12mg buy prednisone 5mg generic

 47. Edicale گفت:

  ou acheter viagra sildenafil effets secondaires sildenafil 100mg prix en pharmacie en france.

 48. Kolasr گفت:

  ondansetron 4mg for sale ondansetron 4mg over the counter cost bactrim 960mg

 49. Gostkq گفت:

  isotretinoin 10mg brand amoxil usa purchase zithromax online

 50. Nnlmwo گفت:

  order isotretinoin 10mg online cheap order amoxicillin without prescription order azithromycin without prescription

 51. Tawzln گفت:

  ventolin inhalator over the counter buy ventolin 2mg for sale augmentin 1000mg usa

 52. Tplbms گفت:

  purchase ventolin inhaler order albuterol online cheap augmentin 1000mg oral

 53. Jvtops گفت:

  prednisolone 40mg canada order prednisolone 10mg online furosemide 40mg over the counter

 54. Hflwpm گفت:

  order generic modafinil zestril 10mg ca brand lopressor 100mg

 55. Eluzut گفت:

  order prednisolone 10mg pills oral gabapentin 600mg furosemide 100mg pill

 56. cjjvjv گفت:

  azithromycin allergic reaction otc azithromycin z pack antibiotic from mexico

 57. bambu4d login گفت:

  For the reason that the admin of this site is working, no uncertainty very quickly it will be renowned, due to its quality contents.

 58. Iivhd47 گفت:

  Is it worth it to play hard to get Cialis cost at walmart – http://www.cialiserp.net/

 59. Pwzaqh گفت:

  provigil 200mg drug metoprolol 100mg ca lopressor over the counter

 60. Pwphlz گفت:

  doxycycline 100mg pills monodox for sale online purchase acyclovir sale

 61. bambubet گفت:

  Nice post. I learn something totally new and challenging on websites

 62. bandar4d گفت:

  You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

 63. Dutiok گفت:

  dutasteride canada buy avodart 0.5mg order generic xenical 120mg

 64. Dafyau گفت:

  order vibra-tabs generic levitra 10mg oral purchase zovirax online

 65. Tmembu گفت:

  order avodart 0.5mg sale buy orlistat 60mg online cheap orlistat 120mg oral

 66. Owqjchf گفت:

  Pills facts sheet. Effects of Dope Abuse. cialis vs.viagra reviews A-one information all round medicament. Study now.

 67. Snretn گفت:

  order inderal 10mg for sale buy fluconazole 100mg pill carvedilol 25mg canada

 68. Xjatea گفت:

  order ditropan 5mg order trileptal pill trileptal 300mg sale

 69. iljtwyf گفت:

  lasix side effects lasix sodium lasix water pill 20 mg

 70. Jpweqz گفت:

  purchase imuran generic order imuran 50mg generic naproxen 250mg ca

 71. tgw33k گفت:

  Pills tidings leaflet. What side effects can this medication cause? ivermectin lice Some what you fancy to know take medicines. Induce now.

 72. Bambu4d گفت:

  This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

 73. Jpnnxj گفت:

  order ditropan for sale buy tacrolimus generic trileptal 300mg generic

 74. Xonyju گفت:

  omnicef without prescription order pantoprazole for sale pantoprazole 20mg tablet

 75. awlhjw گفت:

  is roman sildenafil legit viagra price per pill roman erectile pills

 76. Jioavq گفت:

  simvastatin online buy buy zocor sildenafil for men

 77. Bojvty گفت:

  omnicef 300 mg for sale purchase protonix pantoprazole 20mg brand

 78. xas75t گفت:

  azithromycin price zithromax pfizer zithromax without prescription

 79. Ghyrul گفت:

  simvastatin 20mg pill purchase sildalis pill sildenafil 100mg

 80. Ezkcjn گفت:

  avlosulfon 100 mg uk tenormin 50mg without prescription buy atenolol without prescription

 81. I appreciate you sharing this blog post. Thanks Again. Cool.

 82. Xqupyi گفت:

  purchase alfuzosin sale buy diltiazem online diltiazem 180mg over the counter

 83. Dgisnc گفت:

  order avlosulfon 100 mg pills cost asacol 800mg purchase atenolol

 84. gcgtcf گفت:

  Drug information leaflet. Effects of Drug Abuse. albuterol 108 mcg Physical what you want to advised of hither medicament. Know news now.