مجله خسیس
0

آیا از قیمت آی‌پد 16 برند اپل که به زودی به بازار عرضه خواهد شد، اطلاع دارید؟

آی‌پد 16 اینچی
بازدید 551

آی‌پد 16 اینچی فوق‌العاده است، اما احتمالاً برای مصرف‌کنندگان بسیار گران است

گزارشی که دیروز منتشر شد حاکی از آن بود که اپل یک آی پد 16 اینچی در دست ساخت دارد که می تواند اواخر سال آینده عرضه شود. صحبت از آی‌پدهای بزرگ‌تر به چندین سال قبل برمی‌گردد و کاربران به این مدل ها بیشتر علاقه دارند.

وقتی در سال 2018 از کاربران نظرسنجی انجام شد، تقریباً نیمی از آنها گفتند که اپل باید مدل بزرگ‌تری تولید کند. اگر این آی پد 16 اینچی باشد خیلی بهتر است.

زمانی که استیون تروتون اسمیت آی‌پد پرو 14.9 اینچی را تولید کرد، هر کسی می توانست جذابیت صفحه‌نمایش آن را با صفحه‌نمایش یک لپ‌تاپ مقایسه کند در این صورت، آی پد 16 اینچی می تواند بی نظیر باشد.

وقتی اولین نسل آی پد 12.9 اینچی را در سال 2015 به بازار عرضه شد کاربران از صفحه نمایش آن شگفت زده شدند اما اکنون این آی پد 12.9 اینچی که زمانی بزرگ به نظر می‌رسید، طبیعی جلوه می کند.

برای مثال، خواندن یک صفحه از مجله با آی پد کاملاً لذت بخش است چون شما نیازی به بزرگنمایی روی صفحه ندارید و تقریباً مانند این است که مجله کاغذی را در دستان خودگرفته اید. اگر اهل مطالعه باشید هستید همین دلیل برای خرید این دستگاه جدید کافی است.

شما حتی می توانید در حالت افقی، کتاب هم بخوانید به جای این که کتاب کاغذی را در دست بگیرید.

تماشای نتفلیکس هم نوعی سرگرمی لذت بخش در آی پد است. برای مرور وب، حالت پرتره بسیار عالی است. صفحات وب شروع به شبیه شدن به صفحات مجله یا روزنامه می شوند.

بسیاری از آی پدها عمدتاً در خانه استفاده می شوند چون اندازه و وزن این دستگاه ها برای استفاده بسیار مناسب است.

البته یک آی پد 16 اینچی به راحتی قابل حمل است و آی پد 12.9 اینچی به راحتی در کیف‌ جا می‌شود، کیف آی پد 16 اینچی باید کمی بزرگ‌تر باشد. اگر صفحه کلید را هم اضافه کنید، کمی سنگین تر می شود.

برند اپل ابتدا آی‌پد را به عنوان یک دستگاه تلفن همراه تولید کرد اما مردم عمدتاً در خانه از آی‌پد استفاده می‌کنند. بنابراین قابل حمل بودن یا نبودن آن لزوماً مشکلی نیست.

اپل درست می‌گوید که آی‌پد با صفحه‌کلید جادویی تا حدودی مرز بین آی‌پد و مک‌بوک را محو می‌کند و این دو دستگاه با هم متفاوت است. برای کار، ویرایش عکس و ویدیو و سایر کارها، مک بوک پرو همیشه ابزار بهتری خواهد بود.

شما می توانید از آی پد خود برای تولید محتوا استفاده کنید و همچنین برای مواردی مانند تماشای نت فیلیکس و مرور وب‌گردی عالی است. اما این دستگاه ها بسیار گران خواهند بود.

در حال حاضر، اپل بزرگترین اندازه را برای مدل پرو حفظ کرده است. در واقع، گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل آی‌پد 16 اینچی را برای متخصصان گرافیک تولید می کند. آی‌پد 16 اینچی قیمت بالاتری نسبت به مدل قدیمی تر خواهد داشت. این قیمت بالا ممکن است به راحتی برای یک دستگاه برای کار کردن و کسب درآمد توجیه شود اما به عنوان یک وسیله سرگرمی، پول زیادی است.

در مورد شما چطور؟ آیا می توانید 2000 دلار یا بیشتر برای خرید آی پد 16 اینچی خرج کنید؟ اگر چنین است، چه قابلیتی این هزینه را برای شما توجیه می کند؟

کلام آخر: داشتن وسایل مدرن و به روز به انسان لذتی وصف نشدنی می دهد پس با خرید دستگاه های جدید از زندگیتان لذت ببرید.

از سایت همه چی اینجاست، دیدن کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.